Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulama önerileri

Ana Sayfa » Genel » Hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulama önerileri

Hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulama önerileri

Günlük yaşantıda hayatınıza çok önemli ölçüde yardımcı olabilecek mobil uygulamalar bulunmakta. Hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulama önerileri sizler için derlendi.

Hayatınızı kolaylaştıran mobil uygulama önerileri! – 2019

Gizliliğe verdiğiniz önemden günlük planlamalarınıza, telefon içi görüntü kaydından şehir içi ulaşım imkanlarına kadar pek çok yönde mobil uygulamadan günlük hayatta faydalanmanız mümkün. Sizler için bu uygulamalardan beş tanesini derledik.

Trafi

Yurt dışında sunduğu hizmetle birlikte ülkemizde İstanbul,Ankaraİzmir ve Bursa‘da hizmet sunan Trafi, etkinleştirildiği şehrin toplu taşıma bilgilerini sizlere sunmakta. Otobüs, metro, metrobüs, banliyo, tramvay gibi şehirde bulunan araçların saatlerinigüzergahlarını ve diğer pek çok bilgisini görebileceğiniz uygulama, tamamen ücretsiz ve reklamsız bir şekilde kullanılabiliyor.

Büyük şehirlerde ulaşımın karmaşıklığı göz önüne alındığında özellikle bilmediğiniz yerlere giderken bu uygulamayı gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Trello

 

Günlük hayatta işte veya evde yapacağınız işleri bir düzene oturtmak istiyorsanız, Trello bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Farklı projeler için akış düzenlemeyi, yapacağınız işleri pano haline getirmeyi ve eğer iş için kullanıyorsanız arkadaşlarınızla senkronize çalışmayı isterseniz bu uygulamaya göz atabilirsiniz.

Spendee

 

 

Gün içinde yaptığınız harcamaları takip etmek,bunları kategorileştirmek ve detaylandırmak için kullanabileceğiniz Spendee, bunu basit ve işlevsel arayüzü ile sizlere sunmakta. Nakit harcamalarınızı elden girerek günlük, haftalık ve aylık olarak inceleyebileceğiniz verilere ek olarak, ücretli sürümü tercih etmeniz durumunda banka hesaplarınızı da senkronize etme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bütçe planlama konularında oldukça kolaylık sunan bu uygulama, ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

 

Home Workout

 

Spor salonları yerine evde spor yapmayı istiyorsanız Home Workout sizlere yardımcı olacaktır. Bütün vücut bölgeniz için kullanabileceğiniz uygulama, pek çok kategoride vücut geliştirmenize yardımcı oluyor. Sizlere süre, çalışma sayısı, yakılan kalori gibi bilgileri sunan uygulama, akıllı saat ve bileklikleriniz ile senkronize çalışabiliyor.

Yapacağınız hareketleri animasyon şeklinde gösteren uygulama, verileri de oldukça başarılı bir şekilde cihazınıza yansıtabiliyor. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz, ancak reklamları kaldırmak isterseniz ücretli versiyon kullanmanız gerekmekte.

 

Cameraless

 

Son zamanlarda pek çok internet sitesi ve uygulama akıllı telefonunuzun güvenliğini ve kişisel verilerinizin gizliliğini tehdit edebilmekte. Bu durumlara karşı geliştirilen Cameraless, mobil uygulama üzerinden kameranızı etkisiz bir hale getiriyor. Siz tekrardan kapatana kadar mobil kamerayı herhangi bir yerden kullanılmaz hale getiren bu uygulama, kötü niyetli yazılımlara karşı sizi korumuş oluyor.

Yalnızca Android için bulunan bu uygulama, temel kullanımlar için ücretsiz bir kullanım imkanı sunuyor. Bununla birlikte eğer bulunduğunuz konuma göre uygulamanın otomatik olarak etkinleştirilmesini isterseniz tek defalık pro sürümü satın almanız gerekmekte.

Hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulama önerileri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Dondurma! Ev Yapımı Dondurma Çok Kolay! Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız 10 Şaşırtıcı Bilgi Fenomenlerin Yaptığı Ek İşler Bol Kazançlı Akşama Kolay Sac Kavurma Tarifi Dünyanın En Pahalı Evi – Dudak Uçuklatan Cinsten Lezzeti Üst Seviye : Kayseri Pöç Tandır Tarifi

FACEBOOK'TA BİZ

Mekanımıza Hoşgeldiniz

Ay Tozu – Eğlence Platformu - Tüm Hakları Saklıdır